Naujos sąvokos prabangos sektoriuje ir kokybės adaptacija


Naujos sąvokos prabangos sektoriuje ir kokybės adaptacija

Per paskutinius kelis metus pasaulio financinė situacija blogai paveikė labai daug vidutinės klasės visuomenei skirtų produktų, tačiau įmonės su minimalizuotomis išlaidomis, kaip ir prabangos produktai, krizės dėka tik judėjo į priekį.

Iki 2018 nusimato generalus financinės situacijos pagerėjimas todėl prabangos produktai numatomai judės į priekį ir toliau. Segmentas, kuris labiausiai kils prabangos sektoriuje yra aksesuarai, kurie jau sudaro 30% prabangos sektoriaus pajamų. Kad triunfuoti šiame sektoriuje reikia sukurti sąvokas sugebančias pritraukti naujas kartas. Tai jau daro Prada, kuri sukūrė Miu miu, skiltį lengviau prieinamų prabangos produktų naujoms kartoms.

Pasak ekspertų, prabangos sektoriuje klientai ieško individualizuotų produktų ir pareigingų markių, kurios sugebėtų sutapatinti produktą ne tik su kliento poreikiais, bet ir asmenybės bruožais. "Pirkėjas turi jausti, kad produktas yra pagamintas individualiai jam, lyg būtų pagal užsakymą. Ko jis nežino, tai kad pasaulyje yra dar 800 klientų, kurie jaučia tą patį. Tai yra prabangos sektoriaus įmonės apibrėžimas." - anonimiškai kalbėjo Prados vadovybės narys. Kokybės reikalavimai prabangos sektoriuje Iki 2008 nusimato 40% kylimas online pardavimams prabangos sektoriuje.

Prieš 8 metus galima būdavo triunfuojančiai sutvarkyti internetiniui reikalus už mažiau nei 1000 eurų, šiuo metu be 8000 eurų internetinėms išlaidoms dažnai neapsieinama; ekspertai tikina, kad bėgti yra dėl ko, mat kainos po truputi, bet nesustodamai kils. Tai labai gerai žino Chopard, viena pareigingiausių su savo klientais prabangos aksesuarų įmonių Europoje, kuri išsikovojo savo vietą tarp labiausiai pripažintų dėl pasaulinių aukštos kokybės reikalavimų laikymosi. Praeiti aukštosios kokybės kontroles įmonėms kainuoja nemažus pinigus, tačiau įmonės vidutiniškai pakelia pardavimus 70% sėkmingo aukštos kokybės perėjimo atveju. Taip pat, pripažintos įmonės gali pakelti kainas iki prestižinių kainų, kurios neretai dvigubina ar net trigubina ankstesnes. Tai, kad nemažai prabangos įmonių kokybės adaptacijos metu praranda pinigus yra faktas, tačiau kartą patekus į prabangumo zoną, investicijas atsiima su kaupu.

Pirmasis laiptelis yra ISO standartų laikymasis. ISO įtraukia į savo gretas įmones, kurios išskirtinai rūpinasi kliento patenkintumu, parduoda bent vidutinės kokybės produktus it pademonstruoja darbais pozityvią įmonės viziją, įsitikinimus bei socialinę atsakomybę. Toliau žengia vidutinės ir aukštosios kokybės produktų kontrolės, kurios reikalauja pilnos adaptacijos į kokybės kriterijus. Čia žengia aukštos klasės įmonės su pajėgumu investuoti į produkcijos adaptaciją link kokybės. Tai reikškia galimą reikmenybę pakeisti visus produkcijos procesus, jei to reikalauja kokybės standartai.


Sukurta: 2018-12-28 13:18:05