Verslo vadyba norint atidaryti restoraną ar kavinę


Verslo vadyba norint atidaryti restoraną ar kavinę

Restorano, baro ar kavinės kūrimas, apart frančizių, kurių pats atidarymas implikuoja "know-how" apmokymus ir žaliavų suministracija, implikuoja administracijų, produkcinių ir financinių žinių, bei įmonės valdymo ir atsakomybės prisiėmimo vertybių, apart, žinoma, mokėti gaminti skaniai, turėti išskirtinius receptus ir restauracijos tipologijos požiūrį, kurį seksite visą įstaigos gyvenimą, kuris, tikėkimės, bus ilgas. Apart asmeninių vertybių kurias išvardijome, taip pat privaloma mokėti intelektualiai perteikti įmonės vertybes kiekvienam darbuotojai ir motyvuoti jį atlyginimų sistema, implikuojant atlyginimą į įmonės aspektus, kurie tampa svarbiausiomis, individualiai kiekvieno darbuotojo, pareigomis.

Žmogiškieji ištekliai: kiekvienas darbuotojas turi žinoti apie produktus, žaliavas ar suministrus, priklausomai nuo darbo atsakomybės kurią turi prisiimti, kiek jų yra, kiek kainuoja ir kokie yra jų ištekliai, kokia marža tarp išteklių ir kainos, t.y. pelnas. Jeigu kažko iš šių dalykų nežino kiekvienas darbuotojas, kuris dirba jūsų restorane, atleiskite save, nes nemokate valdyti restorano, kavinės ar baro verslo.

Produktai: meniu turi elaboruoti jūsų pagrindinis virėjas, nes jis yra jūsų maisto profesionalas, tačiau tai jis turi padaryt po griežta jūsų priežiūrą. Išnaudokite tipiškumo faktorių savo naudai. Jeigu esate arti kažkokio fabriko, monumento, turistinės vietos, išnaudokite šiuos marketingo faktorius, kuriuos gaunate nemokamai, verslo naudai.

Meniu: privalo būti paprastas, aiškus ir skanus. Šviežia mėsa, daržovės; nieko sušaldyto. Atleiskite savo virėjus, jeigu jie negali elaboruoti produkto iš šviežių produktų, tačiau jūsų atsakomybė yra gauti šviežius produktus nepakeliant per daug kainos.

Išlaidos ir pelnas: minimalizuoti išlaidas padės suprasti administracijos svarbą ir pelno galimybes, kurias išnaudosite tik gerai administruodami maisto rotacijos vadybą. Gera maisto prezentacija, šviežias ir skanus maistas, higiena ir malonus bendravimas su klientais duoda priežastį pakelti kainas iki labai pelningų neišbaidant klientų, o atvirkščiai, pakeliant klientų socialinį luomą. Dabar gerai, jeigu jūsų klientai yra studentai, greito maisto megėjai ir žemos perkamosios galios, galite atsisakyti gražios prezentacijos, malonų bendravimą sumažinti iki "laba diena, ko norėsite?" ir "ačiū, malonios jums dienos", tačiau negalite sumažinti higienos, nei šviežio maisto, nes klientai gali nusipirkti pigių pusfabrikačių ir šaldyto maisto ir pasigaminti tai namie arba eiti į McDonald's, prieš kurį greitam maiste nepakovosite, o kalbant apie higieną, be jos jūs apskritai negalėsite egzistuoti, tai tiesiog būtų įžeidimas visuomenei.

Apskaita: išmoksite apskaitos ir ją seksite jūs.

Restorano, kavinės ar baro manageris privalo sekti viską, o apskaita yra labai aiškus kasdienos darbo veidrodis dideliu mąstu. Kiti restorano managerio aspektai Negalima nei gerti savo restorane nei paversti restauracijos, baro ar kavinės įstaigos savo poilsio zona; būnant šefu, privalot gerbti savo įstaigą kaip magistro studentai gerbia ir vertina savo baigimo darbą.

Neišmeskit nieko, viską išnaudokite, savaitės gale inventorius turi būti arti nulio, o pirmadienį nenaudojamas niekas iš praeitos. Privaloma vakarieniauti su savo darbuotojais kartą per mėnesį savo restorane - jūsų darbuotojai privalo disponuoti visomis galimomis progomis pasakyti tai kas jiems atrodo svarbu, nesvarbu, gerai ar blogai apie jūsų verslą -.

Mėgaukitės rezultatu, stenkitės procesu. Jūsų darbuotojai turi atlikti savo darbą, jeigu neatlieka, atleiskite, nes versle viskas sukasi aplink pelną, pelnui reikia, kad visi proceso dalyviai kuo atsakingiau atliktų savo pareigas, jeigu bent vienas dalyvis neatlieka 100% savo paveigų, galite pradėti žeminti kainas ir prarasti pinigus, nes tai vienaip ar kitaip išlys.


Sukurta: 2018-12-28 13:18:05