Kaip LinkedIn tapo populiarus?


Kaip LinkedIn tapo populiarus?

LinkedIn tapo populiariausiu pasaulyje socialiniu tinklu profesionalams. Bet kas jiems leido kopti į viršų taip greitai ir paprastai?

1. Į LinkedIn galėdavo registruotis tik vartotojai, kurie prieš tai budavo pakviesti kito vartotojo. Tokiu būdu LinkedIn sukūrė paklausą aplikacijai su filosofija "ne visi gali prisiregistruoti, bet jei kažkas mane pakvietė, neprarasiu šanso".

2. LinkedIn padarė labai lengvą sistemą pakviesti kitus žmones prisijungti prie Linked In bendruomenės. Tokias pačias sistemas galime matyti beveik visur, bet tais metais tai buvo naujovė.

3. Linkedin aiškiai parodė, kad tai plataforma, kur lengvai gali rasti darbą ir auginti savo profesionalo markę.

4. Publikuoti straipsnius ir reiškti nuomones Linked In portale tapo normalia LinkedIn bendruomenės veikla. Tokiu būdu, Linked In sukūrė lojalumą.

5. LinkedIn leido kompanijoms sukurti savo puslapį ir investuoti laiko į įmonės aprašymus, įmonių išvaizdą internete. Kai kurios įmonės ragino savo darbuotojus susikurti LinkedIn profilius, kad parodytų didelę komandą už įmonės ribų.

6. Į LinkedIn buvo daug investuota nuo pat pradžios, plataformos kūrėjas jau buvo garsus dėl dalyvavimo kituose projektuose kaip PayPal.


Sukurta: 2018-12-28 13:18:05