Kaip sukurti bendruomenę?


Kaip sukurti bendruomenę?

Ar jūsų verslas turi socialią bendruomenę? Ar ieškote kelių kaip susisiekti su vartotojais? Kai įsipareigojate su savo fanais, padidinate savo matomumą ir tikimybę pasiekti gerus rezultatus.

1. Raskite įmonės idėjos gynėjus ir informuokite juos apie jūsų bendruomenę. Tai galite atlikti susisiekdami su praeitais klientais, publikuodami reklaminę kampaniją ar pan.

2. Turėkite pasiruošę plataformą priimti naujus diskutuotojus. Forumai, komentarai, reitingai, temų ar klausimų kūrimai, paveikslėlių įkėlimas... adaptuokite visas funkcijas Jūsų verslo temoms diskutuoti.

3. Šiuo metu turite plataformą ir žmonių diskutuojančių joje. Laikas publikuoti geriausius reitingus surinkusių žmonių sąrašą. Paryškinkite jų publikuotą turinį ir galbūt netgi sukurkite turnyrą su taškų sistema. Tokiu būdu nemokamai gali apdovanoti savo vartotojus.

4. Parodykite, kad bendruomenė kartu pasiekė kažką didesnio. Sukurkite video kaip įmonę itakojo bendruomenės nuomonės, kaip kuris nors vartotojas gauna apdovanojimą už "aktyviausią vartotoją 2018" ar pan.

Sėkmės kuriant jūsų verslo socialinę bendruomenę. :)


Sukurta: 2018-12-28 13:18:05