Kaip turėti įmonę suorganizuotą diena iš dienos


Kaip turėti įmonę suorganizuotą diena iš dienos

Yra tik vienas kelias ir trys patarimai kaip išvengti klaidų įmonės organizacijoje. Jeigu seksite šiuos punktus Jūs ir Jūsų darbuotojai dirbsite geriau ir visuomet žinosite ką dar reikia atlikti, o kada darbas yra baigas ir galima eiti namo.

Sukurkite privalomų kiekvienos dienos darbų sąrašą

Kiekvieną rytą norėsite peržiūrėti progresą ir surašyti darbus, kuriuos reikia atlikti, tačiau yra darbų, kuriems bet kuriuo atveju kasdiena reikia skirti laiko. Pradėkite nuo pačių svarbiausių klausimų ir užduočių, paskirkite atitinkamiausią žmogų kiekvienam. Atlikite susirinkimą, paskirstykite darbus ir duokite laiko klausimams ir atsakykite juos visus.

Sukurkite darbo tikslus

Darbo tikslų visi privalo laikytis. Kai žinai kokias užduotis kiekvienas atlieka kompanijoje, metas surašyti bendras užduotis visai komandai. Visa komanda turi dirbti kartu, todėl niekas nebaigia darbo dienos iki kol visi darbai yra atlikti. Kai vienas baigia visus darbus, duokite darbo iš komandos užduočių. Taip suvienysite komandos darbo jėgą. Visi darbai turi būti visiems matomoje vietoje.

Naudokite įmonės misiją ir golus

Nesvarbu kur jūsų kompanija yra, Jums visada reikia turėti sekanti golą, kurį norite pasiekti. Nesvarbu koks yra jūsų departamentas, visada turite žinoti savo misiją! Kai visa kompanija dirba kartu ant to kas yra svarbiausia, viskas pasidaro lengva.


Sukurta: 2018-12-28 13:18:05