Kaip tapti turtingu dirbant paprastą darbą?


Kaip tapti turtingu dirbant paprastą darbą?

Turtingi žmonės skiriasi nuo neturtingų tuo, kad turtingi turi turtingųjų mastyseną, kuri susitelkia į financinį progresą, kai vargšai kreipia daugiau dėmesio į profesionalųjį progresą. Visa tai bus paaiškinta šiame straipsnyje.

Kelias į turtingumą

Pradėkime nuo to, kad turtingieji tampa turtingai ne savo atlyginimo dėka. Gali būti asmenybių, kurios uždirba tikrai daug ir gali sau leisti Ferrari, didelį namą, tolimas keliones, tačiau jei darbo nebeteks jis žuvęs. Žmonės, kuriems svarbus darbo saugumas, vadinami vargšai. Jie nesupranta, kad saugumą jiems duoda pinigai, kurie nebūtinai turi ateiti iš darbo.

Turtingųjų taupyklės Turtingieji turi tris taupykles. Taip taip, ne vieną, o tris į kurias deda po lygiai pinigų kiekvieną dieną. Ne kas mėnesį, bet kiekvieną dieną. Taip geriau treniruojasi smegenys. Jei kasdien galėtumėte sau leisti dėti po 1 litą, po 3 metų turėtumėte daugiau nei 1000 litų kiekvienoje taupyklėje. Jeigu dėtumėte po 10 litų kasdien į kiekvieną taupyklę, suma pakiltų iki 10 tukstančių.

Visos trys taupyklės ir jų paskirtis

  • Taupyklė santaupoms - čia yra jūsų gelbėjimo ratas, jei kartais viskas išeitų blogai. Bet neliesti pinigų taupyklėse yra svarbiau negu valgyti. Todėl šie pinigai tik morali atrama jums. Jeigu ten turėsite po 10 metų 100.000 galėsite vadinti save saugiu žmogumi, tačiau greičiausiai ten turėsite daugiau.
  • Taupyklė investicijoms - šie pinigai pastoviai bus naudojami investicijoms į akcijas, vertybinius popierius, verslą, viską ką tik norite. Šie pinigai jums atneš daugiau pinigų, tai pagrindinis jūsų turtingumo motoras, todėl reikia turėti kuo įmanoma daugiau pinigų, nes kuo daugiau šioje taupyklėje turėsite, tuo daugiau tai jum atneš pinigų.
  • Taupyklė labdarai - gerai, dabar paklausykite, tie kurie neturės šitos taupyklės, neturės ir kitų dviejų. Reikia būti dėkingam, kad daraisi turtingu ir kažkam už tai pastoviai atsidėkoti. Jeigu nėra šios taupyklės, jūs niekuomet netapsite turtingu. Tai pasąmonė, tai vienintelis būdas ją kontroliuoti. Turint omenyje, kad egzituoja investicijų taupyklė, galima laisvai suprasti, kad kiekviena investicija duos uždarbio, kurio dalis papildys taupykles.

Paprastai turtuoliai į šias tris taupykles deda nuo 30 iki 50% savo atlyginimo, todėl jeigu uždirbate 1200 litų per mėnesį nuo 120-200 litų kiekvienoj taupyklėj bus menesio gale.

Darbas ir finansai

Darbas nekenkia jūsų financinei situacijai, bet blogai yra tada, kai darbas tampa jūsų financinis pagrindas. Jūsų financinis pagrindas yra tai, ką turite taupyklėje. Jeigu dabar turite 0, vos išmestas iš darbo galite mirti iš bado, jeigu turite 10.000 galbūt galėsite gyventi dar tris mėnesius taip kaip jums patinka gyventi šiuo metu.


Sukurta: 2018-12-28 13:18:05