Iniciatyva ir pasiruošimas verslo kūrimui


Iniciatyva ir pasiruošimas verslo kūrimui

Pasitelkus žodynu radome, kad iniciatyva tai: ryžtas, sumanymas ar veikimo pastangos pradžia. Turėti iniciatyvą dažnai reiškia lyderiauti ypač kai kalbama apie įmonės darbuotojų komandos narius. Jei kada esate pagalvojęs apie verslo kūrimą ir manote, kad esate jau pasiruošęs, palaukite ir apgalvokite dar kartą.

Greičiausiai visas įmonės kūrimo procesas, popierizmas, išlaidos, netikėti rūpesčiai bus keturis kart didesni negu dabar galvojote. Apgalvoti didelį sprendimą kelis kart yra labai svarbu. Tai nėra tam, kad jūs nusiviltumėte, atvirkščiai! Tai yra, kad pradėtumėte galvoti dar rimčiau ir realiau apie tai. Sėkmingiausi verslininkai neužsiima kitų darbu kaip savo verslo struktūros gerinimu.

Pasiruoškite, nes jei iš tiesų pradedate savo verslą, nuo šiol neturėsite minčių kitur kaip tik įmonėje. Nors neverta rūpintis per daug, tai laikina, beto tai gera proga dar kartą suderinti jūsų būsimą verslininko laisvą laiką su šeimos, namų ūkio pareigomis. Prieš pradedant kurti verslą yra svarbu turėti patikrinti savo kaip verslininko įpročius.

Neturėdami visokiariopai gerų įpročių jausitės kaip naujokas pradėjęs nuo 42 kilometrų maratono. Nesvarbu ar jau turite ar ne savo verslo idėja, jau dabar gyvenkite lyg būtumėte visą laiką užimtas verslo žmogus. Auginkite savo iniciatyvas, tebunie tai jūsų gyvenimo dalis. Galiausiai turėsite bėgti be sustojimo, todėl pradėkite treniruotis. Iniciatyva prasideda su noru kažką pakeisti.

Žmogaus, kurio didžioji dienos dalis yra paveikta iniciatyvos, smegenys veikia kitaip nei ankščiau. Tai prasideda sprendimu duoti signalą sau ir sukurti iniciatyvą galvojant apie pasikeitimą, kurio link einate. Nesusimaišykite tarp iniciatyvos ir entuziazmo: iniciatyva tai lyg perspektyva - realus noras pagal galimybes kažką pakeisti, padaryti, sukurti.

Entuziazmas, skirtingai negu iniciatyva, neturi kodėl turėti realių galimybių būti įgyvendintas, tai tik vaizduotė, kuri nieko nepakeis, tik sukurs rožinį sapną jūsų galvoje. Didysis skirtumas yra jog entuziazmas dažnai ateina iš išorės, kol iniciatyva gimsta mumyse. Prisiminkite: viskas turi būti realu ir paliečiama.

Neužsisvajokite. Sumanymas ir darbo įnašas Stabilių įmonių verslininkai savo darbo vietoje praleidžia įprastą darbo valandų skaičių, apie devynias valandas, tačiau, kai išeina iš darbo, jie toliau dirba mintyse, stebi aplinka, mąsto ką gali pridėti ar ko per daug, o būdamas darbo vietoje tiesiog tai realizuoja. Bet kada gali mums gimti idėja, kuri sukurti įmonę ar egzistuojančią pakeistų į gerąją pusę. Tarp vietų, kur dažniausiai yra gimusios genialios verslo idėjos galim pastebėti tokių paprastų ir įprastų kaip autobusas, metro, gatvė, virtuvė, ligoninė... Tai vietos kuriose žmogus nėra įsitempęs, kur būna po sunkių darbo ar mokslo valandų ir kur turi truputi laiko paleisti fantaziją į laisvę.

Turint omenyje, kad verslas yra kaip informacijos namas, kurį jūs turėsite statyti aukštas po aukšto visą laiką, tačiau pirmasis aukštas apart sienų ir langų turės pamatus, kurie yra daug papildomo darbo, kurio niekas nematys. Pradėti verslą yra ne tas pats kas tęsti jau pradėtą ir įsivažiavusi. Ne tik reikia užvesti motorą, reikia visų pirma išrasti motorą.

Tada, nenustebkite jeigu pradžioje matysite daugiau darbo negu tikėjotės. Verslo struktūra reikalauja aukų. Pasiruošimas ir veikimo pastangos Verslininkui privaloma būti gerai psichologiškai pasiruošus. Ir tai ne dėl streso, kuris žinoma taip pat ateis, o dėl galimų nesėkmių, kurios parklubdo daug žmonių, juos priverčia dvejoti, paskui bijoti, prarasti ryžtą, narsą ir visą jėgą, su kuria tempėte jūsų svajonių verslą.

Niekada nebijokite, kovokite dėl savo verslo, mirkite dėl jo, tai jūsų verslas ir jūs šeimininkas. Prisiminkite tai,ir pastoviai sau kartokite. "Gyvenk kaip nori, nes kitaip pradėsi galvoti kaip gyveni". Psichologai ištyrė, kad jeigu gyvename taip kaip mums yra patogu, galiausiai nedidelis nepatogumas mums bus kliutis siekti savo tikrų norų. Todėl apsimoka gyventi taip kaip svajoji gyventi.


Sukurta: 2018-12-28 13:18:05