Tavo verslo idėjos atradimas


Tavo verslo idėjos atradimas

77% Europos Sąjungos šalių įmoninkų pradeda savo verslą dėl to, jog pastebi trūkumą rinkoje ir pasiryžta jį užpildyti. To trūkumo atradimas neturi būti ilgų valandų galvos skausmas, tai ne matematika, kurios teorijas atranda tik geriausi matematikai, tai įmonių pasaulis, kuriame viena verslo idėja gali pakeisti pasaulį. Visų pirma noriu pateikti pora teorinių taškų, kurie jums parodys, kaip reikia sukurti savo galvoje verslo idėją. Sugalvokite savo motyvacijos priežastis. Galite jas pasirašyti sau ir kasdien 6:00 ryte skaityti.

Ši beprotystė yra vienas iš svarbiausiųjų milijonierių įpročių, nes yra reali ir tikoji kova dėl savo idėjos. Verslo idėja ir jos įgyvendinimas Pradžioje aptarsime kur atrasti verslo įdėju, paskui aptarsime generavimo procesą kol galiausiai pasiliksime su viena vienintele idėja, kuri taps mūsų gyvenimo tikslu. Kur rasti verslo idėja? Žinote, kad galite pakeisti arba išpopuliarinti kažką kas nėra labai žinoma - tai pavyzdžiui gali būti keistas jogurto skonis, kurį ragavote kaime ar pan.

Dauguma produktų rinkoje nėra gerai komercializuoti ir jei manote, kad galite juos geriau pateikti - tai jūsų šansas. Atrasti kažką naujo - kažką kas iki šiol neegzistavo čia ir iki dabar. Tai dažnai reikalauja techninių, technoliginių žinių, tačiau ne visuomet. Vienuolis išradęs PostIt priklijuojamus lipdukus nežinojo daugiau negu aš nei garantuotai tu. Pakeisti arba pagerinti kažką kas jau yra - tam reikia turėti tam tikrą išsimokslinimą, būti tam tikros srities specialistu arba pametusiu galvą dėl tam tikro pakeitimo, kurį matai labai aiškiai.

Verslo idėjos procesas

Kaip visada yra sakoma: reikia turėti prie savęs popieriaus ir tušinuką. Galite turėti išmanujį telefoną ar dar kokią priemonę, bet dauguma turi tiesiog paprastą knygutę už tris litus ir tušinuką. Nežinote kada, ar važiuojant autobusu ar einant gatve, gal net miegant jums gali šauti geniali mintis, verslo idėja, kuri taps jūsų gyvenimo viduriniu tašku. Įdėkite tai į praktika - net jeigu tai yra laidai ar medienos apdirbimo aparatūra - kuo daugiau išdėsite iš galvos ant popieriaus - tuo daugiau galimybių, kad suveiks.

Galiausiai, juk turėsite nuo popieriaus pereiti į fiziškumą! Turite rašyti visas idėjas, kad ir kokios jos būtų. Tai vadinama brain storming ir reiškia bet kokios idėjos užsirašymą tolesniam apsvarstymui, kad ir kaip apsurdiškai ji skambėtų ar būtų. Svarbus patarimas: klauskit!!! Kur? Kada? Kaip? Kodėl? Kodėl! Kodėl pirkčiau? Kodėl pirks? Kodėl būtent iš manęs? Kas mano priešai? Kokie jie? Jų silpnybės? Mano sipnybės? Įmanoma jų išvengti? Kaip? Ką daryti kasdien, kad išvengti? Kaip pagerėti kiekvieną dieną? Kaip nesusileisti?...t.t.

"Šalin visas visas idėjas, nes pasilieku su viena!"

Prieš pradedami vykdyti idėja, turit būti įsitikinęs, kad ji gera, kad ji nuostabi, kad už ją geresnės nėra, nes jei yra - jūs pralaimėsite. Jei yra - jus nurungs taip paprastai kaip jūs tai pagalvojote, nes čia yra verslas, čia negalima galvoti, reikia dirbti ir dedikuotis. Mirti ir žudyti dėl savo verslo idėjos. Tuo momentu, kai ja pradėsite abejoti, jūsų žudimas dėl jos nuslūgs į paprastą darbą dėl inercijos. Jūsų verslas lengvai eis žemyn, todėl nenorėkite dvejoti savo verslo idėja! "Batų raišteliai" - kaip apgailėtina būtų turėti batų raištelių įmone...sako kiti.

Taigi, žmogus išradęs batų raištelius turbūt buvo vienas turtingiausių pasaulyje! Arba bent jau turi viso pasaulio palaikymą dėl to, kad kovojo dėl savo idėjos. Nėra, galiausiai, tiek svarbu idėja, kaip visa kova dėl jos, nes galite batų raištelių dėka tapti milijonierius arba nuskursti sukišus visus pinigus į naują mašinų markę, kuri niekada nepasirodys. Todėl nenuvertinkite savęs ir nenuvertinkite menkų verslo idėjų, kurios realiai palengvina gyvenimą.

Patarimas: Kai randate savo verslo idėją - mirkit dėl jos! Mirkit. Darykite viską ir visada, nekreipkit dėmesio ką kiti sakys. Įsivaizduokite, jog jūs gaunate jūsų svajonių dovana: niekas jūsų nesustabdys! Jūs ją pagriebsite ir skubėdami, tačiau atsargiai nuimsite dovanų popierius nuo jos kol galiausiai ją pasieksite... Tebunie taip su jūsų verslo idėja.


Sukurta: 2018-12-28 13:18:05