Strateginiai sprendimai remiantis verslo planu


Strateginiai sprendimai remiantis verslo planu

Po viso plano rašymo galiausiai turite būti priėmę sprendimus apie visą jūsų verslo funkcionavimą. Tačiau sudarant planą, dažnai pasirodo, kad tai, kas buvo numatyta netinka taip kaip manėte ankščiau. Permeskite akimis visą planą praleisdami tik tas vietas, kuriomis esate labai įsitikinęs ir patobulinkite ar dar kartą aprašykite vietas, kurios atrodo silpnai.

Verslo kūrimo išvados sekančiose eilutėse jums padės prisiminti aprašytus verslo plano objektus. Verslo planas nėra vienos paros darbas. Verslo planas rašomas keletą dienų, savaičių ar net mėnesių priklausomai nuo verslo projekto sudėtingumo. Darbuotojų tarpusiavio ryšiai - konfliktų, diskusijų ir komandos darbo sprendimų laikas ir vieta. Dažnai yra patartina, ypatingai daug sprendimų reikalaujančiose įmonėse, daryti dvejus posėdžius per dieną, kad sulyginti visų tikslus į vieną bendrą tikslą, įmonės tikslą.

Sudarykite kasdienio darbo grafikus, kurių laikysis griežtai visi įmonės darbuotojai. Nepamirškite, kad dažnai ilsėjimosi laikas yra lygiai toks pats svarbus kaip darbo laikas. Ryšiais su klientais - arba santykiai su klientu. Klientas yra kažkas aukštesnio, jis mus išlaikys, jis maitins mūsų šeimas, nuspręs įmonės likimą. Klientas turi jaustis mylimas įmonėje, turi jaustis aptarnautas ir patenkintas. Lygiai taip pat svarbu kaip pritraukti klientus yra juos palaikyti. Nes per visą įmonės veikimo laiką, vienas patenkintas klientas, vidutiniškai, pritraukia dar penkis.

Kad stratas būtų ilgas - kuo ilgiau ruošitės atidarymui, tuo labiau pažinosite kiekvieną aspektą, kampelį, veikimo principus. Entuziazmas turi būti pažabotas, jis negali baigtis per pirmus 5 mėnesius, nes kai jis baigiasi - įmonė nustoja augti, siekti daugiau. Kad ir kokią menką mokyvaciją turėtumėte, išspauskite iš jos viską ką galite ir kai jos nebeliks, nesigulkite ir neatsipalaiduokite - neleiskite kūnui priprasti prie patogumo, nes ant sofos ir liksite.

Tegul jūsų kūnas jaučiasi visada lašelį šaltakraujiškai nepatogiai, nes tik taip nepasiliksite gulėdami kai motyvacija vėl sugrįš. Laikykite jautį už ragų - visa įmonė jūsų, jūs ją valdote, jūs jos šeimininkas ir sąvininkas. Jei kuriam nors kampe netvarka - jūsų kaltė, nes tai "jūsų kambarys". Bet ta kaltė nėra bloga kaltė. Ta kaltė turi būti priimama su atsakomybę ir lyg iššūkis.

Venkite bet ko morališkai negatyvaus. Tegul jūsų įmonė spindi ir žiba tarp visko. Jei tam tikras aspektas nežiba - tebunie šalin - išmeskite tą aspektą ar įmonės charakterio bruožą, kuris neturi sėkmingos išvaizdos. Paskutinės išvados - turėkite tam tikrą įmonės darbo pradėjimo ritualą, kuris galėtų būti puodelis kavos su kolegom, dienos darbo posėdis, trumpas naujienų aptarimas ar motyvacinė direktoriaus kalbą, kuri padės matyti tai ką įmonė būtent tą dieną nori įvykdyti. Prisiminkite: niekada vienos dienos darbas nėra toks pats koks kitos. Kiekviena diena turi savo iššūkį.


Sukurta: 2018-12-28 13:18:05