Kaip bėgiojimas padeda tapti sėkmingu verslininku


Kaip bėgiojimas padeda tapti sėkmingu verslininku

Daugeliui žmonių bėgimas niekada nepatiko. Man, asmeniškai, irgi. Tačiau bėgiojimas ryte fiziškai paruošia visos dienos įvykiams, reikmėms ir netikėtumams. Mokslininkai įrodė, jog bėgimas, yra labiausiai padedantis naturalus pratimas fizinei formai palaikyti. Taipogi, tai geriausiai išmuša stresą, nerimą ar nervus, nes bėgime naudoji ne tik didžiausius kūno raumenis kojose, bet ir juosmens ir nugaros raumenis, kurie būna mažiausiai pajudinami sėdint kėdėje.

Bėgimas, fiziologija ir psichologija

Bėgimas psichologiškai labai gerai veikia žmogų, ypač kažko siekiantį, nes nėra kito tikslo, kaip vienas tikslas – dėti sekantį žingsnį su tokiu pat ritmu ir energija lyg būtų pirmasis (tai tikrai nėra labai lengva bėgiojant kasdien). Kasdienis bėgiojimas taipogi labai gerina sveikata. Yra įrodyta, jog bėgioti kasdien, nors ir minus trys laipsniai, labiau gerina sveikata, negu blogina, mat kūnas pripranta matyti pasaulį su pavojingumu ir tokiu būdu automatiškai pats pripranta visą dieną kovoti.

Beto, bėgimas skatina pozityvumą, jei jis yra priimamas kaip iššūkis, kuris kasdien yra įveikiamas. Iššūkio nugalėjimas skatina pasitikėjimą savimi ir tokia proto būsena paveikia ir fiziškai – žmogaus kūnas pradeda sparčiau gaminti T lasteles, kurios kovoja prieš įvairius virusus, peršalimus ir kitas ligas.

Žinoma, labai žema temperatūra gali blogai paveikti plaučius, bet kol yra kovojama su šalčiu, kol yra pradedama greičiau bėgti kad labiau sušilti ar stipriau iškvėpti, tol tikrai nekrisite į peršalimą, nei jokį kitą nemalonų poveikį; vienintelis poveikis bus: didžiavimas savimi ir nusiteikimas intensyviam darbui su iniciatyva ir stipria valia.

Pastaba: jei pradedate vykdyti kokį nors įprotį – niekada nesustokite, nepasiduokite! Jei nusprendėte kasdiena keltis 6 valandą ryto, ir kelkitės. Vakare galvokite, kad rytoj atsikelsite būtent 6:00 ryto ir kai skambės žadintuvas – šokite iš lovos. Po trijų savaičių tai taps įpročiu ir tkrai nebus taip sunku kaip pirmą kartą. Priimsite tai kaip dalį dienos ir tiek. Sėkmės vykdant įpročius.


Sukurta: 2018-12-28 13:18:05