Kaip Clahal dvidešimt vienerių uždirbo 300 milijonų


Kaip Clahal dvidešimt vienerių uždirbo 300 milijonų

Pradėjo būdamas 16 metų ir pardavė pimą įmonę ir tokiu būdu būdamas 18 metų uždirbo 40 milijonų dolerių. Antrąją įmonę, būdamas 21, pardavė už 300 milijonų. Taigi, kokia jo sėkmės paslaptis? Būdamas ketverių, indų kilmės jaunuolis, atvyko į JAV - svajonių šalį. Jis daugelyje savo knygoje rašė, kad jo tėvas atvažiavęs teturėjo 25 dolerius. Į šią šalį atvažiavo atrasti daugiau galimybių. Ir tikrai taip, būdamas 15 metų Gurbaksh'as uždirbo pirmuosius tūkstančius verčiantis eBay. Tie pinigai jam padėjo pradėti verslą, kurį po trijų metų parduos už 40 milijonų.

Jis įkūrė įmonę pavadinimu ClickAgents.com ją pagrysdamas tuo, kad įmonės galės mokėti už potencialių klientų paspaudimus ant reklamų internete. Šis modelis šiom dienom duoda ispūdingą pelną įmonėms kaip Google, Yahoo, Facebook, ir t.t. Vienintelis svarbus faktas yra tas, kad jis pradėjo centruotis į technologiją anksti, kai dar internetas buvo sauskelnėse. Faktas tas, kad jo aiškus regėjimas ir milžiniška disciplina jam buvo įrankiai visą tai pasiekti.

Gurbaksh taipogi turėjo degantį norą sukurti savo paties verslą ir taip išeiti iš sistemos kurioje vargšai tampa dar vargšesni, o turtingi - dar turtingesni. Chabal prisipažino jaunystėje buvo stipriai diskriminuojamas dėl rasės. Jo tėvai pamatę jo banko sąskaitoje milžiniškas sumas išsigando, tačiau kai praėjo dar vieni metai ir viskas ėjo kaip sviestu patepta jam leido visiškai mesti mokslus. Iki šių dienų Gurbaksh tęsia kai kuriuos savo projetus. Vienas iš jų: www.GWallet.com


Sukurta: 2018-12-28 13:18:05