Šešios paslaptys kurias žino tik milijonieriai


Šešios paslaptys kurias žino tik milijonieriai

Kada nors susimastei ko reikia, kad turetum milijono eurų verslą? Pasiruošk pamatyti kaip sėkmingai verslininkai milijonieriai tai daro tiesiog žinodami daugiau negu visi kiti. Daug naujų verslininkų bando stebėti jau sėkmingų verslinikų gyvenimą ir tai kartoti. Jie sako: „Jei tik žinočiau jų paslaptis“, „kodėl mano biznis neauga taip greitai kaip jų?“ Atsakymas paprasta: ne sunkus ilgų valandų darbas, bet profesionalus darbas, nesvarbu kokio dydžio jų verslas yra.

Verslo sėkmės paslaptys

Ekspertai moka už kiekvieną nuotykį. Milijonieriai centruojasi ten, kur praktikoje aptiko didžiausius rezultatus. Reikia pasirinkti tinkamai laiką, finansavimą, resursus. Reikia klausinėti savęs ir klausyti kitų. Taigi, prieš jus šešios sėkmės paslaptys, kurias žino tik milijonieriai.

Viskas Yra Marketingas

Įmonės sėkmė turi didesnę atramą marketinge nei pačiame produkte. Viskas yra marketingas, nuo tada kai sakote: „Labas rytas“ savo klientams ir gerai panaudojat žodyną tam, kad padėtumėte pajausti įmonės prestižą. Visa tai ko reikia suvesti visą biznį į marketingą. Kiekviena galimybė – marketingo galimybė. Ar tai yra nepažystamasis lifte ar jūsų mėgstamiausiam restorane prisitatė naujas klientas.

Turite būti pasiruošęs kurti kad ir kur būtumėt, kad ir kur randate galimą klientą. Ne visos marketingo galimybės yra vienodai veikiančios. Pavyzdžiui 30 sekundžių reklama per televizija gali būti daug mažiau efektyvesnė nei 10 sekundžiu kalbant realiai su žmogum, arba atvirkščiai. Būti savo fanu numeris vienas. Tai reiškia, kad turite visiems pasakoti apie savo produktą ir juo didžiuotis.

Daugumai žmonių tai yra sunku, bet jei jūs to nedarysite, kas darys? Su naturalumu leiskite kitiems žinoti, kad jūsų biznis nusipelno apdovanojimo. Kalbėkite apie naujienas, naujus atradimus ir visą aktualiją. Jei taip darysite, patys klientai žinos, kad dirba su laimėtoju. Remkites tuo, kad dabartiniai jūsų klientai yra didžiausi jūsų pačių ateities prospektai. Daug sunkiau yra gauti naują klientą, negu pakartoti pardavimą tam pačiam.

Geriausias klientas – lojalus klientas. Niekada nestabdykite marketingo kad ir koks sėkmingas jūsų verslas būtų tapęs. Kai būnate užsiemes naujais dalykais, dažnai pamirstate apie marketingą, bet būtent tada ypatingai reikia marketingo pagalbos. Yra visada laikas padidinti marketingui. Visada laikas šauktis daugiau. Visada laikas atnaujinti ir padidinti komunikaciją savo internetiniame puslapyje. Nelaukite kol klientai išalks.

Milijono eurų idėjos gali išeiti iš bet kieno lūpų

95 procentai visų direktorių niekada neklausia paprastų darbuotojų nuomonių, tačiau galiausiai juk būtent tie darbuotojai yra kurie liečia tiesiogiai tą produktą, kalba su vartotojais. Nuostabios idejos gali būti paskutinio darbuotojo galvoje ir kol neklausite – niekada nesužinosite, galbūt būtent jis turi milino dolerių įdėją. Jei dar neturite darbuotojų, nesirūpinkite, nes jūsų klientai, šeimos nariai ar bet koks kitas žmogus pamatys defektus, kuriuos galima pakeisti.

Nelimituokite savęs vien ekspertais, yra daugiau žmonių, kurie buna ten kasdien ir iš jų galite tikrai daug išmokti. Kai kurie žmonės atsisako klausyti kitų, mano kad patys geriau padaro, nepriima geros kritikos ir krenta į pesimizma. Stop. Toks verslas apskritai negali ilgai išgyventi.

Tinklų kūrimas neveikia

Daugelis žmonių norėdami tapti verslininkais per 5 minutes, eina į puslapius, kuriuose rašoma: "Kad būti versliniku jums reikia:

  • Pirma - internetinio puslapio
  • Antra - kažko ką galite parduoti
  • Trečia - gerėtis pinigais"

Leiskite pasakyti ir pakartokite su manimi, tai NETIESA ir milijonieriai tai žino. Internetas prikimštas pusiau sukurtų puslapių į kuriuos niekas neina. Internetas pilnas vizitinių kortelių, kurioms žmonės praleidžia daugiau laiko nei apskritai mąstydami ar jų idėja yra gera ir ar tinkama. Milijonieriai to nedaro, jie tam neturi laiko, nes jie dirba pastoviai prie viso savo verslo struktūros ir žino, kad jei struktūra gera ir tikrai naudinga - su truputi marketingo minia ateis ir tam reikės pasamdyti žmogų, kuris tai išmano, bet "mano kaip būsimo milijonieriaus pareiga - daryti įmonę, o ne jos makiažą".

Nenuvertinkite savęs

Žmonės manė jog Apple produktai yra brangūs, kol nepradėjo jų naudoti. Tiesiog kai įsigyji Apple produktą, pamatai, kad tavo litas buvo vertas. Žmonės duos savo pinigus tam, kas pasiūlys didžiausią vertę jo litui. Nekurkit pirkimo - pardavimo verslo su antkainiu...jei norite būti milijonieriais, nes antkainis už patiektą produktą baigiasi per vieną kartą. Šiais laikais praturtėja tas, kuriam yra pateikiama daugiausiai progreso, naujoviškumo. Ieškokit naujų būdų, naujų atradimų, pasiūlykit ko niekas nepasiūlė ir mirkit dėl savo idėjos.

Galiausiai, jūsų priešininkai lengvai gali nukopijuoti jūsų idėja. Kai baigiasi patentas, gali netgi gaminti tokius pačius produktus kaip jūs gaminote...BET ko NIEKADA negalės daryti, tai pasivogti ir jūsų patirties. Jūs atradėjas, jūs šeimininkas ir niekas negali pavogti jūsų gaminimo, naujoviškumo patirties. Jei kartais atrodo, kad nebesimėgaujate tuo ką darote savo versle, nieko tokio, tai reiškia, kad jums trūksta naujinti ir daryti klientą kas kart vis labiau patenkintą. Ir nemaišykit verslo su savanoriškumu.

Laukite milijonus nešančių ledkalnių

Milijonieriai žino, kad nesvarbu kokie sėkmingi jie bebūtų, visada atsiras bėdų. Dauguma jų milijonieriai išsprendžia iš anksto (tai dar viena milijonierių savybė), bet milijonieriai, nors ir lyderiai, nėra visagaliai ir kartais praleidžia tam tikras bėdas dėl tingumo, nuovargio ar nepastebėjimo. Kiekviena neišspręsta problema kaskart vis kaupsis ir šaltės galiausiai formuodama ledkalnį, kuris kartais gali pastatyti įmonę netgi ant bankroto ribos. Milijonieriai tai žino ir to tikisi, todėl pasimokydami iš Titaniko katastrofos, kartais supranta jog taip greit negalima plaukti arba, kad reikia samdyti daugiau žmonių, kurie stebėtų kas vyksta.

Viena Jungtinių Amerikos Valstijų žaislų įmonė per dvi savaites padvigubino savo pardavimų skaičių. Kad sugebėti toliau tenkinti užsakovų prašymus, pardavė sandėlį ir pirko naują trigubai didesnį. Visą tai padarę per tris dienas tęsė produkcija. Po mėnesio įmonė atsidūrė teisme, neva visi jų žaislai užkrečia vaikus kvėpavimo ligomis. Pasirodo, neseniai pirktame sandėlyje buvo laikomi chemikalai piktžolėms naikinti ir įmonė per skubėjimą to nepastebėjo. Vaikų gydimams apmokėti teko seniesiems sandėlio šeimininkams, bet įmonė tuo metu stovėjo ant bankroto ribos dėl mėnesinio produkcijos anuliavimo kol buvo baigtas priežasčių tyrimas.

Kovokite tik su savimi

Per krepšinį, nepriklausomai nuo koks geras esi žaidėjas, ne visada turi būti arčiausiai krepšio, jeigu tavo pozicija nėra tokia. Supraskite, kad negalite rungtis su kitomis įmonėmis, nes jūs žinote, kad nedarote to paties ką ta įmonė daro. Milijonieriai supranta, kad jie yra vieninteliai savo lauke ir kad neegzistuoja kiti, kurie būtų geresni už juos, jie tiesiog yra geriausi tame, ką daro ir tai žino...

Bet geriausi ne todėl, kad nėra įmonės, kuri nepasipelno daugiau, bet dėl to, kad žino negaminantys tą patį, nei įvertinantys tą patį. Kitu atveju viena įmonė kopijuotų ir imituotų kitą, nes vienos pasisekimas šauktų kitų kopijavimo, o žmonės pamatę tai tiesiog pasidalintų ir įmonės nustotų augti taip kaip ankščiau ir nemokėtų eiti vienos. Galiausiai dingtų entuziazmas ir visa inovacija.


Sukurta: 2018-12-28 13:18:05