Kaip elektroninė parduotuvė atnešė šimtus milijonų


Kaip elektroninė parduotuvė atnešė šimtus milijonų

Ben Federman gimė 1983 Milvokyje, JAV. Buvo tipiškas mokyklos koridorių pardavėjas. Ketvirtoje klasėje, už 50 centų pardavinėdavo saldainius pirktus už 10 centų taip užsidirbdamas 40 centų nuo saldainio. Aštuntoje klasėje buvo išmestas iš mokyklos, o 18 įstojo į JAV kariuomenę su kuria kiek vėliau dalyvavo karo misijose Afganistane. Po karinės tarnybos gryžo į Brukliną.

Dirbo elektronikos parduotuvėje, veliau tapo vienos elektroninių parduotuvių, kaip Amazon.com, pardavimų vadybininku. Dažnai žiūrėdavo atsidaręs savo klientų, elektroninių parduotuvių puslapius mastydamas kodėl žmonės iš jų perka.

Elektroninės parduotuvės atidarymas

Po kurio laiko Ben'as perprato internetinių parduotuvių veiklą ir ryžosi palikdamas darbą pats vieną atidaryti. Benas pagalvojo, kad jeigu pirkdamas ir pardavinėdamas internete vietoj tūkstančių prekių, vos kelias, galėtų jas gauti ir pasiūlyti kur kas geresne kaina negu visi konkurentai. Per metus benas uždirbo virš 100 milijonų JAV dolerių. Toks buvo jo pardavimo modelis: parduoti vieną prekę, galbūt pačią populiariausią, iš labiausiai perkamų prekių skyriaus. Jis pradėjo savo verslą savo bute. Tuo metu įdarbino vos vieną žmogų ir investavo 200.000 dolerių į 1SaleADay.com, elektroninę parduotuvę, kuri parduoda vos po vieną juvelyrikos, laikrodžių, elektronikos ir namų ukio prekes su 50 - 70% nuolaidomis.

Per du metus jis vaikščiodavo į ekspozicijas ir siųlydavo prekes, tačiau nei vienas jo produktas netriunfavo. Jis netgi dalindavo produktus nemokamai, kad pritraukti žmonių dėmesį. Galiausiai žmonių dėmesį pasiekė ir šiomis dienomis parduoda apie 3.000.000 produktų per mėnesį už ką uždirba 6.000.000 JAV dolerių per mėnesį.

Jo puslapis tapo vienas iš 500 populiariausių pasaulyje. Kasdien jo puslapyje apsilanko apie pusė milijono žmonių. Šiais metais, 2014-aisiais, Benas puslapį pakeitė nauju, kurio pavadinimas trumpesnis ir kuris būtų pritaikytas naudojimui mobiliuosiuose telefonuose ir tablets. Dabar 1SaleADay.com vadinasi tik 1Sale.com ir pradėjo pardavinėti kur kas daugiau įspūdingai nukainuotų produktų. Taip pat, daugelyje produktų, siūlo nemokamą siuntimą.

Apart visų pozityvių pakeitimų, jo puslapis prarado daug klientų. Dabar tai ne tas pats puslapis, kuris siūlydavo vos keleta produktų, dabar tai dar viena elektroninė parduotuvė, kuri siūlo daug produktų. Ben'o puslapis dabar yra tik tarp 5.000 populiariausių puslapių pasaulyje, nors jo uždirbti milijonai jam tarnaus dar ilgai.


Sukurta: 2018-12-28 13:18:05