Verslo kūrimas įvairaus pobūdžio taisyklų sektoriuje


Verslo kūrimas įvairaus pobūdžio taisyklų sektoriuje

Nors visas pasaulis skęsta krizėje, taisymo ir serviso sektorius, iš kurio paėmėme šendienos verslo idėją, stipriai kyla į viršų. Raktas į sėkmę šiame sektoriuje yra specializacija. Nors automobilis nėra katinas ir neturi septynių gyvybių, vartotojai nori suteikti savo mašinai antrąjį šansą gyventi nuvešdami ją į autoservisą. Lygiai tas pats įvyksta su išmaniaisiais telefonais, tablets, kompiuteriais, batais, netgi kasdieniais drabužiais, lagaminais.

Visiems labai aiškiai žinoma, kad dabar vartotojai mieliau pataisytų savo sugedusį daigtą negu pirktų naują, tačiau rasti tinkamą vietą, arti namų, kur tau pataisytų beveik viską, labai reta. Pagal statistika paskutiniais metais taisymas užaugo 10%. Beveik 40% padaugėjo virtuvinės technikos taisymai, 75% padidėjo mobiliųjų telefonų taisymas ir 40% tablets. Taip pat 'pasidaryt pats' turi progresyvų augimą paskutiniais metais. Taigi, verslo galimybių šiame sektoriuje yra nemažai, tačiau reikia nepaleisti iš akių šių patarimų: Specializacija.

Pasirodo netinka taisyti visko po truputi, kuo specifiškesnis verslas, tuo daugiau sėkmės jis turės. Tokiu būdu suklestėjo tik vamzdžių, tik padangų taisytojai. Kuo specifiškesnis verslas, tuo daugiau sėkmės jis turės. Pastovus atsinaujinimas. Neprarandant iš akirašio specializacijos, kas nulemia sėkmę ar nesėkmę taisymo sektoriaus versle yra ne tik paslaugų, bet ir produktų pastovus atnaujinimas, kitaip sakant, įmonė pastoviai turi atsinaujinti ir dirbti geriau, greičiau, naudoti daugiau technologijos ir kvalifikuoto rankų darbo. Pvz.: įmonės, kurios adaptavosi tablets taisymui, suklestėjo. Pasitikėjimas ir kaina.

'Buna specialistų, kruie gadina taisymo sektoriaus įvaizdį užsikeldami per dideles kainas ar kitaip apiplėšdami klientą. Todėl pasitikėjimas šiame sektoriuje yra labai svarbus. Dauguma vartotojų norės mokėti daugiau įmonei, kuria pasitikės, negu mokėti mažai įmonei, kuriai nežinai ar moki teisingai' - kalbėjo Auto-Matic direktorė.

Galimybės šiame versle atsispindi klientų ekspektatyvų vadyboje. Sėkmė slypi kliento nuteikimui rezultatui, kurį jis gaus. Tokiu būdu yra gaminamas pasitikėjimas. Tai labai svarbu, mat be šito vienintelis ginklas prieš konkureciją būtų žema kaina, ko nenori joks verslininkas. Jeigu yra gerai dirbama pagal čia išvardintus faktorius dirbant teisingai, pataisant punktualiai ir kokybiškai, galima tapti vienu iš šio sektoriaus lyderių su vidutinėm-aukštom kainom.


Sukurta: 2018-12-28 13:18:05