Kaip mesti rūkyti lengviausiu būdu?


Kaip mesti rūkyti lengviausiu būdu?

Lengvas būdas mesti rūkyti yra po truputi: mesti po 1-2 cigaretes. Pirmiausia mesti pačias lengviausias cigares, patartina mesti pimąją dienos cigaretę, o kitą dieną iš karto mesti ir nakties, prieš einant miegot, cigaretę. Suprantama jeigu eisite miegoti kiek nepatenkinę nikotino mostro, kuris gyvena jūmyse, tačiau jį galite kontroliuoti.

Metimas rūkyti ir nikotino monstras

Nikotino monstrą turime visi kurie kada nors esame įkvėpia nikotino dūmų; tam net nebūtina rūkyti. Nerūkančių žmonių nikotino monstras yra visiškai konroliuojamas: jis toks mažas, kad įkvėpti nikotino ar ne, savijautai nepakenkia. Ką daryti kai nikotino monstras būna visuomet maitinamas nikotinu? Čia atsiranda problemų. Jis prašo vis daugiau, o daugiau rūkyti reiškia daugiau gadinti sveikatą.

Kaip pažaboti nikotino monstrą metant rūkyti

Nikotino monstras yra priežastis dėl kurios jūs jaučiatės blogai nustodami jį maitinti nikotinu. Maitindami nikotinu jį auginate ir jis džiaugiasi galėdamas augti ir tapti jūsų savijautos valdovu: kai jam duodate maisto (nikotino), jis nurimsta kurį laiką ir auga dar didesnis, kai jam neduodate nikotino, jis paveikia jūsų smegenis priversdamas jas galvoti, kad jums reikia dar, nors iš tikrųjų jums nereikia dar, nes nikotinas yra vienas didelis muilo burbulas, kuris visiškai nereikalingas, kad jūsų organizmas taisyklingai veiktų.

Taigi, nikotino monstras sudrumdžia jūsų nervinę sistemą priversdamas ją veikti kitaip. Yra tik du būdai: vienas yra jam duoti kitokio tipo nikotino dozę. Tai vis dar yra tas pats nikotinas, tik jis ateina ne rūkymo būdu. Galima naudoti nikotino pleistrus, kramtomasias gumas, kt. Visą tai galite nusipirkti vaistinėje. Tai brangiau negu rūkyti, bet jeigu nerandate kitos formos monstrui pažaboti, teks pažaboti ir piniginę. Kitas būdas mesti rūkyti ir kontroliuoti monstrą yra jį apgauti. Galite jį pamaitinti kita organizmą veikiančia medžiaga, kaip gali būti kofeinas, mėta (pvz. stiprūs mėtiniai saldainiai), žalioji arbata, šokoladas, stipri kakava. Taip monstras gauna dozė 'svaigalų', kurie jį veikia svaiginančiai.

Nikotino monstras niekuomet nemirs, jis tik sumažės iki vis labiau ir labiau valdomos formos. Po 2 metų jūs vis dar norėsite išsitraukti cigaretę ir vėl sugadinti savo organizmą. Tik po 10-15 metų nerūkant jūsų organizmas taps vėl vaiko organizmu, kurį turėjote kai dar nerūkėte. Problema ateina kai po dienų, mėnesių, metų metus rūkyti jūs vėl užrūkote.

Nikotino monstras atsinaujina įspūdingu greičiu, todėl metus rūkyti visiškai yra tiesiog draudžiama galvoti 'dabar užsitrauksiu paskutinę gyvenime', nesamonės! Dabar norite daug mažiau rūkyti negu kai užsirūkysite sekančią cigaretę ir praeis 35 minutės. Vienos cigaretės nikotinas veikia 30 minučių. Tai yra padaryta tam, kad žmogus rūkytų vidutiniškai po būtent vieną pakelį per dieną: 20 cigarečių kart 30 minučių kiekviena yra lygu 10 valandų, kas yra visos dienos laikotarpis.

Koks geriausias būdas mesti rūkyti? Meskite po truputi. Nusistatykite tikslę datą kada mesite rūkyti ir kasdien galvokite apie ją. Būkite pasiruošę tai dienai pradėti prarasti kažką, kuo rūpinotės visą laiką kai rūkėte. Netgi gali jums atrodyti, kad prarandate kažkiek meilės, nes kuo rūpinamės ir kam skiriame laiko, tą galiausiai įsimylime, nors tai ir bevertis daiktas be sielos.

Nuspreskite kiek cigarečių mesite per dieną: viena, dvi, pusę, ketvirtadalį (vieną cigaretę kas keturias dienas). Laikykitės to! Galvokite apie tai. Gerkite daug kavos ar žalios arbatos. Žalia arbata, sakoma, padeda nuo vėžio, galvokite apie tai, kad dabar pradedate naują gyvenimą. Viskas yra psichologija: viskas yra taip, kaip jūs galvojate.


Sukurta: 2018-12-28 13:18:05