20 verslo idėjų su kompiuteriais ar internetu


20 verslo idėjų su kompiuteriais ar internetu

1. Švietimas vaikams internetu - pagalba tėvams

Internetinės, pastangų reikalaujančios (e-learning) pamokos vaikams, kuriems reikia dedidelio pastūmėjimo, kad eitų pažangiau su mokslais į priekį. Tai galėtų būti tiek pagalbinės mokyklos dėstomų dalykų užduotys, kiek iki mokyklinukų mokymosi sitema kalbos, skaitymui, gabumu lavinimui. Svarbiausia, kad čia tėvai galėtų sekti ir kontroliuoti savo vaikų mokymasį be galvos skausmų.

2. Online lietuviškų prekių parduotuvė emigrantams

Visi lietuviai mėgsta cepelinus, lietuvišką alų, juodą duoną, grietinę... tačiau jų gauti užsienyje yra tikrai sudėtinga. Rusiškų prekių parduotuvėse, užsienio šalyse, kartais galima rasti tam tikrų lietuviškų produktų, tačiau jie būna žemos kokybės, brangūs ir vis dėl to parduodami rusų. Reikėtų atlikti tiekėjų paieškas, daug administracijų ir vadybų kol sukurtumėte modelį, kurio dėka verslas puikiausiai veiktų Anglijoje, Airijoje, Kanadoje.

3. Greiti administracijos vertėjai

Jeigu žinote kalbas, galite specializuotis į administracinių dokumentų vertimą ir įkurti vertimų biurą internetu. Savaime suprantama, kad administratoriai dirbantys su užsienio klientais ne visuomet supranta tai ką reikia suprasti, tuomet galėtų mokėdami minimaliai teirautis greito ir profesionalaus vertimo. Viskas būtų vykdoma internetu, todėl išlaidos būtų minimalios, o kainas uždėti gražias.

4. Sauskelnių ir pampersų prekyba - verslas internetu

Paklausa? Virš 30.000 naujų kūdikių gimsta kas metus. Vienam kūdikiui per dieną reikia bent 3 sauskelnių. Nuostabi paklausa, kurią reikia užpildyti. Šis verslas yra tuo geras, nes sauskelnės yra produktas, kurio kokybę nusako markė, todėl nebūtų problemų dėl pasitikėjimo pardavime ar prekės kokybės. Galite dirbti su įvairiomis markėmis, tik būkite atidūs į aplinkybes, kurias siūlo kiekvienas. Verslo idėjos su interneto pagalba

5. Vietinių inovacijų konsultantai

Daug nedidelių įmonių krizės metu dedikavo laiko ir rekursų naujų produktų, technologijų gamybai, kuri pralenktų konkurentus ir išgyventų krizės laikotarpį. Viskas kas turi kažką bendro su pramonę, naujų produktų gamyba, tarptautinė prekyba turėtų būti vietinių inovacijų konsultantų specializacija. Kodėl vietinių? Nes tarptautiniai konsultantai per daug brangūs ir jų yra per daug. Vietinių konsultantų įmonė turėtų būti sudaryta iš 20 žmonių personalo iš skirtingų teisės, marketingo, pramonės indžinierių departamentų. Konsultantai didžiąją darbo dalį atliktų internetu, tokiu būdu optimizuodami darbo sanaudas.

6. Diskečių panaikinimas

Pasirodo vis dar yra įmonių, kurios naudoja juodas, kvadratines disketes įmonės reikmenims ir duomenų saugojimui. Kas taip daro? Įmonės, kurių operacinių sistemų pakeitimo kaina yra labai didelė. Tačiau, galima sukoduoti programas, kurios padėtų atnaujinti Software, kurių dėka senosios disketės eitų į šiukšlyną. Didžiausias darbas būtų atliekamas kompiuteriu, todėl, nors internetas ir nėra protagonistas, įtraukėme šią verslo idėja čia.

7. Freelance tarptautinės paslaugos

Pusiau tarptautinis manageris, pusiau konsultantas. Taip yra apibūdinamos šios tarptautinės verslo paslaugos teikiamos sėdint namuose. Būtinos anglų, bei kitų kalbų žinios (kuo daugiau tuo geriau), didelis verslo supratimas. Šiuo metu pasaulyje yra 23 milijonai freelance paslaugų tiekėjų. Jei turėtumėte pramonės įmonę argi nenorėtumėte pasikonsultuoti specialisto iš Vokietijos apie verslo sandarą ir jo veikimą? Tai va. Pasiūlykite tokias paslaugas iš Lietuvos. Tai gali būti pelninka verslo idėja.

8. Fotografinė ar filmuota sportinė medžiaga iš vietinių rungtynių

Jaunimo futbolo lyga, moksleivių krepšinio lyga, veteranų sporto čempionatas, šeimų estafetės, t.t. Kiekvieną savaitgalį Lietuvos krepšinio aikštelės užsipildo svarbiomis ar ne tokiomis svarbiomis rungtynėmis, kurių prisiminimus dalyviai norėtų išsaugoti, ypač jeigu pavyksta gerai pasirodyti, išplėšti pergalę paskutinėmis sekundėmis ar turėti tai kaip mielą šeimos prisiminimą iš linksmai praleistos dienos. Patariame užpildyti tų įvykių reporterio poziciją, fotografuoti kiekvieną žaidėją, filmuoti svarbias rungtynių minutes, o paskui pasiūlyti tėvams. Dauguma tų jaunuolių iš jaunimo lygų niekuomet netaps profesionalais tame sporte, tačiau tai jiems padės pasijusti tokiais.

9. Auditas ir buhalterija antrosioms sporto šakų lygoms

Dauguma krepšinio ir fulbolo klubų buhalterijos nėra labai sudėtinga. Įvykdyti šitą verslo idėją, žinoma, reikia būti baigus verslo vadyba arba finansus. Įmonė sudarytų 5 žmonių grupę tarp kurių turėtų būti teisės ekspertas - advokatas, treji buhalteriai ir vienas įmonės atstovas, kuris rūpintusi klientų paieška.

10. Namų tvarkymo ir valymo tarnyba

Šis verslas jau egzistuoja, tačiau tai įmonės, kurios pasirūpina sutvarkyti, išvalyti pilnai, palikti tuščią namą, kuriame buvo įvykdytas koks nors nusikaltimas, kai miršta namo šeimininkas, įvyksta kitokio tipo nelaimingi atsitikimai. Tačiau ar yra tarnybų, kurios išvalo namus po audringo vakarėlio, nelaimingo atsitikimo išpurvinto namo, kai niekas nemirė? Tai galėtų būti sekanti pelninga verslo idėja.

11. Sukurti blogą

Susikurti blogą yra labai paprasta. Kas 7-as lietuvis yra kada nors susikūręs savo blogo sąskaitą, kas 10-as kažką yra parašęs, tačiau vienas iš 500 tai daro pastoviai. Tai gali prasidėti kaip hobis, vienintelė taisyklė ta, kad mėgautumeisi rašydamas. Jeigu mėgaujiesi pildydamas savo blogą, greitai sulauksi susidomėjimo. Esmė yra rašyti apie tai kas tau tikrai yra svarbu ir ieškoti bendraminčių. Pragyventi iš blogo yra sudėtinga, bet įmanoma. Užsidirbama pagrinde iš reklamos, reklaminių straipsnių.

12. Specializuotų socialinių tinklų kūrimas

Socialiniai tinklai yra mūsų kasdienybė. Sukurti specializuotą socialinį tinklapį būtent vienam žmonių segmentui (asmenybės panašiais pomėgiais /amžiumi / interesais ... kt.) gali palengvinti jiems gyvenimą ir tuo pačiu padaryti jus turtingu. Čia pora tokių socialinių tinklapių: Ning - jei turi draugų ratą, susijunkit per Ning ir komunikuokitės patogiai Busuu - socialininis tinklas išmokti kalboms.

13. Programuoti

Jei esi jaunas, protingas ir gabus programavimui - užsirašyk į kursus, mokykis internetu, ateityje programavimas bus viena labiausiai paklausiamų profesijų. Pradėti mokytis programuoti gali čia.

14. Sukurti aplikacijas mobiliesiems telefonams

Tūkstančiai jau tai pademonstravo - su aplikacijų kūrimu galima tapti milijonieriumi. WhatsApp aplikacija sukurta baltaruso buvo nupirkta už beveik 20 milijardų dolerių. Ją nupirko Mark Zuckerberg, facebook įkūrėjas. Ankščiau jis taip pat nusipirko instagram aplikaciją, kuri yra populiariausia nuotraukų aplikacija visame pasaulyje. Verslo idėjos su interneto pagalba

15. Youtube video kanalas

Šiais laikais viskas įmanoma: netgi pradėti gyventi darant trumpus video ir įkeliant juos į Youtube. Reklamos dėka už 1000 peržiūrų, youtube tau moka apie 2 dolerius. Yra video, kurių peržiūros siekia milijonus, tada uždarbiai iš tų video yra beveik dešimtūkstantiniai.

16. Internetinės finansų konsultacijos paprastiems žmonėms

Pinigų pasaulyje vis daugėja ir tuo pačiu neatsakingas jų leidimas. Ko reikia visuomenei tai žmonių, kurie padėtų atsakingai leisti pinigus, vieną jų dalį galbūt susitaupyti, kad kelių mėnesių gale galima būtų pasiekti tam tikrų tikslų, kaip: nuvažiuoti į kelionę ar nusipirkti būgnus. Juk kai esam vaikai tėvai už mus administruoja pinigus, o išėjus į platųjį pasaulį dažnai apsirinkama tol kol tai tampa blogu pinigų leidimo įpročiu. Galiausiai pinigų neužtenka niekam ir jų visuomet trūksta. Turtuoliai negaili tūkstančių už financų administratoriaus eksperto pagalba iki valandai per dieną, taigi kodėl gi nesukūrus konsultacijos online?

17. Freelance tarptautinės paslaugos Ar ateityje įmonės plėsis į kitas šalis?

Žinoma, kad taip! Ir kuo toliau tuo stipriau. Visoms toms įmonėms reikės paslaugų, kurios padės jų verslams įgyti naujoje šalyje. Tarp tų paslaugų randame: - Darbuotojų paieškos - Lietuviškos apskaitos įstatymų pristatymas - Apskaitos agentūrų paieškos - Tarptautiniai importo / eksporto kontraktų sudarymai - Įmonės naujų patalpų paieškos - Pramonės įrangos paieškos - Finansavimo paieškos t.t. Gabumai padedantys ir reikalingi įkurti tokio tipo verslą yra: teisės ir rinkos pažynimas, kalbų mokėjimas ir daugelio administracinių, teisinių, industrinių kontaktų turėjimas ir bendradarbiavimas su jais.

18. Fotografinė ar filmuota sportinė medžiaga iš vietinių rungtynių

Kiek iš mūsų dabar būtume pasiruošę paaukoti šimtus, kad tik turėti vaizdo įraša iš mūsų vaikystės krepšinio ar futbolo rungtynių. Tai yra nuostabi verslo idėja, kuriai nereikia nieko daugiau kaip foto aparato su gera filmavimo funkciją ir gabumų filmuoti, redaguoti filmuotą medžiagą, bei pateikti ją gražioje pakuotėje tėveliams. Visas marketingas galėtų būti atliktas internetiniu būdu.

19. Auditas ir buhalterija antrosioms sporto šakų lygoms

Sporto šakų klubams irgi reikia apskaitų: tai juk irgi įmonės. Pirmieji, pasaulinio garso klubai moka šimtus tūkstančių per metus specialistams, kurie atlieka apskaitą skirta būtent futbolo ar krepšinio klubams. Kad ten patekt reikia būti tikrai geru specialistu, tačiau ką pasakysite apie antrų lygų komandas. Jos galbūt mokėtų ne tiek daug, tačiau joms apskaitų irgi reikia kaip oro. Paklausa jau yra, tad kimbam prie darbo.

20. Namų tvarkymo ir valymo tarnyba

Internetu užsisakyti tvarkymo tarnybą yra labai patogu! Matyt nėra patogesnės sistemos, nei ta, kurią sukūrus ir idiegus į web puslapį klientai užsisakytų valymo paslaugas tam tikrai valandai tam tikroje vietoje, galėtų jas atidėti iki tam tikro laiko prieš valytojams atvykstant, atliktu apmokėjimus internetu. Išvengiama daugelio nepatogumu perkeliant visą valymo tarnybos užsisakyma į virtualę erdvę. Netgi galima būtų sistemoje įdiegti valytojų komandos pasirinkimą su įvertinimais ir galbūt skirtingom kainom.


Sukurta: 2018-12-28 13:18:05