Milijonierių įpročiai kasdieninėje rutinoje


Milijonierių įpročiai kasdieninėje rutinoje

Visi pasaulio žmonės turi 24h per parą, tačiau vieni jas sugeba išnaudoti geriau nei kiti.

Milijonierių dienotvarkė

Čia apžvelgsime pagrindinius skirtumus tarp turtingų ir neturtingų žmonių rutinų.

Mityba

Milijonieriai valgo sveiką maistą. Vidutinis milijonierius per dieną suvalgo vos 40 gramų nesveiko maisto (vienas McDonalds mėsainis be sūrio nei papildomų priedų sveria 121 gramą). Tuo tarpų neturtingieji daug dažniau valgo nesveiką maistą. Taip yra ypač Amerikoje, nors visame pasaulyje kaskart atsiranda naujų atvejų.

Pinigų taupa

Milijonieriai taupo pinigus kaip pakvaišę. Jie žino kur kiekvienas jų uždirbtas euras yra išleidžiamas ir jeigu gali, jo neišleidžia. Vidutiniškai vien namų ūkyje, įprastos milijonierių šeimos, sutaupo 30.000 eurų per metus. Galėtume savęs paklausti kaip jie tiek sutaupo, negi gyvena be elektros, tačiau atsakymas matyt slypi jų turimo namo struktūroje, kurios dėka energijos sutaupymas yra maksimalus.

Miegas

Miegoti mažiausiai 8 valandas per diena ir keltis bent 3 valandas iki darbo pradžios yra vieni iš bazinių milijonierių įpročių. Ši miego rutina padeda sveikai atrodyti ir pasiruošti darbui, susiplanuoti dieną, pasiruošti posėdžiui; vienu žodžiu, pradėti dieną kaip niekas kitas iš jų kompanijos nepradės.

Knygų skaitymas

Gali pasirodyti keista, tačiau skaityti knygas milijonieriams yra labai įprasta. Pagal juos, knygose yra daug naudingos informacijos, kuri yra kokybiškai išdėstyta, skirtingai negu daugumoje internetinių puslapių ar televizijos laidų. Skaitymas vidutiniškai užima 30 minučių per dieną ir skaitoma yra tik specifinė medžiaga iš sektoriaus, kuriame milijonierius dirba.

Sportas

Sportas yra svarbus smegenų atpalaidavimo būdas. Sportuojantys žmonės yra tiesesni, sugeba skubiai reaguoti į kiek keblias situacijas. Milijonieriai sportuoja apie 4 dienas per savaitę jiems patinkantį sportą, kas dažnai gali būti tenisas ar golfas; nors dauguma taip pat atlieka lengvą rytinį bėgimą. Vaikų auklėjimas Savo vaikus milijonieriai auklėja mokindami gerų įpročių, kuriuos jiems pavyko pasiekti, savanorystės ir knygų skaitymo svarbos. Dažni milijonieriai jų vaikams sulaukus 18 metų pastumėja juos mokytis ir dirbti tuo pačiu metu, kad išmoktų prasigyventi patys kuo ankščiau.

Televizorius

Per dieną žiūri tik valandą ar mažiau televizoriaus per dieną. Tai jiems yra kaip pasismaginimas svajonių pasaulyje, kuriam daugiau laiko skirti jie tiesiog negali, nes neliktų visai laiko jų šeimoms, artimiesiems. Socialinis milijonierių gyvenimas yra įspūdingai skurdus. Dažni milijonieriai gyvena vieni, važiuoja atostogauti vieni, .. neturi draugų. Tikslai Susitelkia į tikslus. Paprastai tai būna vienas didelis tikslas, kurį siekiant stengiasi pagerinti savo išsimokslinimą ir apsisaugoti nuo bet kokių blogų įpročių.


Sukurta: 2018-12-28 13:18:05