Juodoji Stivo Džobso pusė narkotikai ir kitų sumenkinimas


Juodoji Stivo Džobso pusė narkotikai ir kitų sumenkinimas

Stivas Džobsas, nuostabus žmogus, Apple įmonės įkūrėjas, iPod, iPhone, iPad, Mac išradėjas, nuostabus indžinierius, geras tėvas, vienos dižiausių pasaulio įmonių buvęs direktorius. Tiek nuostabių žodžių esame girdėja apie Stivą, tačiau čia kalbėsime apie tai apie ką visi bijo kalbėti: apie Stivo juodasias puses, jo klaidas, jo storžieviškumą ir išdidumą. Kompiuterių kūrimas - Stivas Jobsas Pirmąją pasaulyje kompiuterinę pelytę pradėjo pardavinėti Apple. Pagal idėją Stivas turėtų būti jos kūrėjas, tačiau viskas buvo kitaip.

Gryžkime į laikus kai Apple pradėjo stipriai augti. Išleidę vos pirmus savo kompiuterius Apple I, kurie pagrinde buvo klaviatūra sujungta su mažu televizoriumi, kuri galėjo atikti tik keletą skaičiavimo ir registravimo procesų ... tuo metu Stivas išgirdo apie aukštųjų technologijų įmonės Xerox PARC sukūrimą. Stivui buvo pasakyta, kad jie sugebėjo sukurti ranka valdomąjį aparatuką, kuris reprezentuojasi ekrane. Tai buvo visiškai nauja technologija Stivui, kuris niekaip nesugebėjo suprasti kaip visą tai jie sugebėjo padaryti. Taip pat Xeroc PARC buvo sukūrę ekraną, kuriame viską galima buvo prezentuoti grafiškai.

Tai buvo dar nuostabesnis atradimas Stivui, kuris mirė iš noro sužinoti kaip jie visą tai sukūrė ir kaip visą tai veikia. Stivas Jobsas sumanė sąmokslą: pasiųlyti Xerox PARC Apple akcijų ir piniginę sumą už tai, kad galėtų pasivaikščioti po jų įmonę ir sužinoti tam tikras įmonės paslaptis; Xeroc PARC, kadangi nerado savo atradimams paskirties sutiko ir už 100.000 dolerių patikėjo Stivui paslaptis, kurios jį padarys multimilijonieriumi, o Apple įmonę viena galingiausių įmonių pasaulyje. Xerox įmonė apart tokių praradimų išgyveno ir šiuo metu daugiausiai užsiima spausdintuvų technologiją. Šios istorijos dėka gimė Stivo Džoso įžimioji frazė: "Protingi kopijuoja konkurentų įdėjas, genijai jas pasivogia".

Stivo Jobso skambutis Xerox indžinieriui

Stivo Džobso vizito po Xerox PARC metu, Stivas susipažino su geriausiais jų indžinieriais, vadybininkais ir vadovais. Po jo vizito po Xerox Stivas nusprendė prisivilioti vieną gabų informacinį indžinierių, kuris buvo pagrindinis iniciatorius kompiuerinės pelytės ir grafinio ekrano kūrime, dalykuose, kurie tapo svarbiausi to meto Stivo gyvenime, pagal jį tuo metu tie atradimai turėjo pakeisti pasaulį. Taip ir atsitiko, bet gryžkim prie temos: Stivas užsinorėjo turėti tą indžienierių Apple, kad jo sukųrimai greičiau būtų įdiegti į Apple kompiuterius, taigi po keleto savaičių Stivas paskambino Bobui Bellevilei: "Viskas ką tu padareis savo gyvenime yra šūdas - kalbėjo Stivas - taigi, kodėl tau neateit dirbti man?". Belleville sutiko. Stivas: narkotikai, budizmas Stivas Džobsas buvo budistas, vegetaras.

Prausdavosi ypač retai įsitikinęs, kad vegetarų prakaitas nesmirda. Jis stipriai klydo. Stivo biografija pilna apsurdiškų istorijų apie kaip jis ateidavo į susirinkimus: basas, purvinom kojom, stipriai smirdantis, .. , užsikeldavo kojas ant stalo susirinkimų metu. Kai visi dėvėdavo elegantiškus kostiumus, Stivas pasirodydavo apsirengęs lengvais, laisvais, labai paprastais drabužiais. Niekas to nežino, tačiau Stivas tikriausiai buvo labiausiai apsileidęs multimilijonierius pasaulyje. Jaunystės metais Stivas su kokiu nors iš vos poros draugų eidavo į Harės Krišnos susibūrimus, kuriuose dainuodavo, atsipalaiduodavo. Vėliau tai pakeitė narkotikais.

Buvo hipis, niekam tai nepaslaptis. Kai tapo svarbus savo karjeroje narkotikus paliko, tačiau dažnai nuvertindavo iki pat mirties žmones, kurie nėra pabandę skraidyti narkotikų apsvaiginti. Stivas tiki, kad be narkotikų jo kūriniai nebūtų buvę tokie orginalūs. Vieną dieną Stivo tėvas jo mašinoje rado žolės. Pagal Stiva tai buvo vienintelis kartas kai jo tėvas ant jo užrėkė per visą jo gyvenimą.

Stivas Džobsas ir Apple darbuotojai

Yra įprasta nemėgti savo boso, matyti bosą nepatenktintą ar piktą, bet Stivas yra kažkas kitokio. Jo darbuotojai papasakodavo jam savo idėjas, o Stivas visiems atsakydavo: "gal tu kvailas? Tavo idėjos tikras š*das". Po valandos ar dviejų Stivas prieidavo prie darbuotojo ir pakartodavo jam tą pačią idėją, bet šį kartą taip lyg ji būtų išėjus iš jo žodžiais: "žiūrėk, turiu nuostabią idėją ... Ar galėtum tai suprogramuoti?" Darbuotojai būdavo išvadinti kvailiais, nuvertinti už idėjas, kurios galiausiai triunfuodavo, tačiau laurus prisiimdavo Stivas.

Dėl Stivo nepagarbaus elgiasio su darbuotojais Stivas budavo nužemindamas pareigose, jam būdavo pasakyta nebeateiti į darbą, buvo netgi išmestas du kartus. Kai taip atsitikdavo, Stivas krisdavo verkti, nesvarbu ar tai buvo susirinkimo vidurys, ar direktoriaus kabinete, Stivas prapliaupdavo verkti kaip mažas vaikas priešais visus ten susirinkusius. Apart visų juodų taškų, nesusipratimų Stivas padarė tai ko niekas nesugebėjo padaryti. Visuomet buvo ten ir savo genialia vizija vedė Apple įmonę sukurti mums nuostabius produktus.


Sukurta: 2018-12-28 13:18:05