Logotipų kūrimas

Sukūrė LEOSUR | Publikuota: 2018-01-02 22:43:10

Logotipas yra organizacijos simbolis ir yra naudojamas kaip kompanijos reprezentacija, reklamavimas, atpažinimas. Jis būna grafiškai nupieštas turint omenyje kompanijos vardą, sektorių, vizija, vertybes, siekius, sutrumpinimą. Geras logotipas stipriai įtakoja kaip žmonės žiūri į įmonę, todėl yra svarbu jį išsirinkti gerai.

Su LEOSUR galėsite jaustis laisvu nuo šio įtempto organizacijai žingsnio, nes mūsų procesas labai palengvins Jūsų naštą:

1. Prašome Jūsų pagalbos, kad susipažinti su Jūsų įmonę. Norime sužinoti pačius gyliausius įmonės siekius ir kaip klientai įmonę mato.

2. Turime 15 dienų nubraižyti 3 mažus figūrų ir formų eskizus, iš kurių susidarys Jūsų logotipas. Kai tik baigiame darbą, susitinkame su Jumis (arba atsiunčiame darbą el. paštu) ir galite išreikšti savo nuomonę ir norus.

3. Galutinis logotipas būna pabaigtas po dar 15 dienų. Įteikiame galutinį variantą ir turite dar vieną galimybę apsigalvoti ir prašyti kitokio logotipo.

Štai šiuo procesu atliekame mūsų darba, kad klientai liktų labai patenkinti ir laimingi. Jeigu Jums reikia logotipo, nedvejokite rinktis LEOSUR profesionalus.

Kaina: 200.00 €